Strona główna > Aktualności > Kilka Porad dla Graczy

Kilka Porad dla Graczy

Przyjeżdżając do nas nie musisz się o nic martwić. Wyposażenie typu : mundur, maska i rękawiczki masz zapewnione. 

 

Warto zabrać ze sobą kilka dodatkowych rzeczy :

 

OBUWIE niestety ze względów czysto higienicznych nie wypożyczamy obuwia. Polecamy zabrać ze sobą buty typu trekking lub korki.

 

ZAPASOWE SKARPETY – niestety w ferworze walki może się zdarzyć że zawodnik wbiegnie w zagłębienie z wodą, dlatego warto zabrać ze sobą na zmianę.

 

UBRANIA SPORTOWE –  większość graczy przyjeżdża na pole w swoich ubraniach i zakłada na to mundur, w obawie przed bólem, trafienie z bezpiecznej odległości nie boli. Jednak jeżeli chcecie założyć coś pod spód najlepiej zabrać jakieś spodnie dresowe i bluzę (w czasie gry można się przebrać), tak aby wasze ruchy podczas biegania nie były ograniczone.

 

PASEK - na każdą imprezę przywozimy ze sobą pełną rozmiarówkę mundurów, każdy coś dopasuje, jednak czasem warto zabrać ze sobą swój pasek.

 

NAPOJE – na naszym polu podczas rozgrywek przydają się napoje i to spora ilość.  Jeżeli chcecie przywieź ze sobą % to nie mamy nic przeciwko ale możecie je wypić dopiero po zakończonej grze. W trakcie gry nie polecamy… po pierwsze dlatego, że maska bardzo wówczas paruje a po drugie, będziecie stwarzać zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników. Takie osoby wykluczamy z gry. Za tę poradę na końcu nam podziękujecie.