Strona główna > PAINTBALL DLA DZIECI

PAINTBALL DLA DZIECI

JT SplatMaster

to system, który umożliwia rozpoczęcie przygody z paintballem od najmłodszych lat,

już od 8 roku życia. Zastanawiałeś się kiedyś jak odciągnąć kogoś od komputera albo telewizora?

Jak miło i aktywnie spędzić czas z bliskimi?

Dajemy Ci gotowe rozwiązanie! JT SplatMaster to idealna zabawa dla całej rodziny!

Zamień w prosty sposób domowy ogródek w plac gry i rywalizuj ze znajomymi i bliskimi.

Sprzęt Splatmaster strzela kulkami 0,50 calowi, nie wymaga baterii, nie

wymaga butli z gazem dzięki temu waga pistoletu jest bardzo niska,

prędkość wylotowa wynosi 100 – 150 FPS dzięki czemu zabawa

jest bezpieczna. To idealne rozwiązanie na spędzenie czasu wolnego.

 cennik3.png


cennik2.png

W związku z licznymi sytuacjami odwoływania zarezerwowanych wcześniej przez grupy imprez, przypominamy o obowiązku zadatkowania dokonywanych rezerwacji.

Wysokość zadatku jest stała i wynosi 10zł od rezerwowanego kompletu sprzętu (np. zadatek dla grupy 15 osobowej, wynosi 150zł), a minimalna grupa uczestników to 8 osób.

Zadatek przechodzi na poczet imprezy. Oznacza to, że w dniu zabawy klient płaci kwotę pomniejszoną o kwotę zadatku (np. Pakiet startowy 40zł - 10zł zadatku)

W przypadku gdy grupa rezerwowała 15 kompletów, a na imprezę stawia się grupa mniejsza o pewną ilość osób, kwota zadatku wysokości 10zł/komplet za przygotowany, a niewykorzystany podczas zabawy sprzęt, nie podlega zwrotowi - poniesiony koszt przygotowania zabawy.

Przygotowany przez nas system informuje klienta poprzez wiadomość SMS o wpłynięciu zadatku na nasze konto, a my natychmiast zabieramy się za przygotowanie imprezy.

W tytule przelewu wpisujemy tylko i wyłącznie datę rezerwacji przedzieloną kropkami, np. rezerwacja dokonana na 7 czerwiec 2018r. = tytuł przelewu: 07.06.2018

Zadatek należy wpłacić do 4 dni od dnia dokonania rezerwacji imprezy!

 

Dane do konta dla imprez firmowych, jak i konta dla grup indywidualnych otrzymacie w wiadomości e-maillub sms, tuż po dokonaniu rezerwacji

 
 

Rozgrywki paintballowe dla każdego

Wykorzystaj swój wolny czas i spędź go aktywnie wraz z całą rodziną. Imprezy paintballowe na Śląsku są zorganizowane w taki sposób, że mogą się tam już bawić ośmioletnie dzieci. Paintball w Katowicach to aktywna rozrywka dla każdego, a ponadto możesz sam wybrać miejsce na grę. Umów się na paintball w Gliwicach z rodziną i urządźcie zawody. Takie współzawodnictwo na pewno okaże się świetną zabawą, a przy okazji wszyscy spędzicie miło czas na świeżym powietrzu. Odpowiednio przygotowane pole do gry w paintball oraz sprzęt bezpieczny dla każdego, dadzą Wam możliwość przyjemnej i bezpiecznej zabawy przez cały dzień.