Strona główna > PAINTBALL DLA DZIECI

PAINTBALL DLA DZIECI


PAINTBALL DLA DZIECI

SPLATMASTER

to system przewidziany dla dzieci już od 8 roku życia, jest to odmiana paintballa stworzona dla najmłodszych graczy

Paintball dla dzieci w Tychach ?


Tylko Paintball Tychy


IDEALNY POMYSŁ NA URODZINY DZIECKA

 

paintball Mikołów, paintball Katowice


CENNIK


imprezy paintballowe na Śląsku, imprezy paintballowe Śląsk

 

SPLATMASTER   to paintball dla dzieci.

W tej zabawie podobnie jak w paintballu strzelamy z markerów kulkami wypełnionymi farbą. W przeciwieństwie do Paintballa, kulki Splatmastera są znacznie mniejsze oraz rozwijają mniejszą prędkość. Dużo lżejsze markery, wykonane z lekkiego ale wytrzymałego plastiku. Gra toczy się na mniejszym przygotowanym do tego terenu. Markery strzelają w taki sposób, że nie otrzymamy trafienia serią. Po każdym strzale trzeba go przeładować. Splatmaster to nic innego jak zabawa w „mały paintball” gdzie siła uderzenia kulki jest odpowiednia dla dzieci już od 8 roku życia.

 

 

  

 

paintball Gliwice, paintball Oświęcim


 

 paintball Oświęcim, paintball Katowice

Paintball dla dzieci to zawsze nie lada atrakcja, zatem aby gra ta była dla nich w pełni komfortowa i przyjemna, należy je do tego odpowiednio przygotować. 

 

Na rozgrywkę paintballową warto zabrać:

-dobre obuwie zmienne : powinno posiadać podeszwę z bieżnikiem oraz sięgać do kostki i najlepiej takie, który nie szkoda będzie zabrudzić. Nasz teren jest trawiasty, 

zmienne wygodne ubranie : najlepszą opcją będą dresy / legginsy i koszulki, które nie krępują ruchów,
czapki, szaliki, bielizna termoaktywna - w chłodniejsze dni,
butelka wody - paintball dla dzieci to bardzo dużo ruchu, zatem woda będzie tu niezbędna.

 

Przeciwskazania do gry

W paintball nie mogą grać dzieci, u których występują: wszelkie choroby, przy których uprawianie jakiegokolwiek sportu jest zabronione, choroby serca i płuc, cukrzyca, epilepsja, astma, choroby o podłożu neurologicznym, choroby zakaźne, hemofilia, choroby przewlekłe układu ruchu (kręgosłupa, stawów), operacja chirurgiczna odbyta w okresie krótszym niż 3 miesiące.

 

SPOSÓB REZERWACJI POLA

 

 

 

KROK 1: Sprawdzić termin dostępności imprezy poprzez dostępny kalendarz oraz kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy.

 


 

KROK 2: W ciągu kilku godzin kontaktujemy się z potwierdzeniem wolnego terminu bądź też w razie rezerwacji pola propozycją innej dogodnej dla Państwa godziny.

 

W celu rezerwacji należy w ciągu 48h, wpłacić zadatek (10zł/os). Otrzymanie zadatku jest wówczas kompletną rezerwacją pola.

 

Zadatek przepada w wypadku jeżeli grupa nie stawi się w wyznaczonym terminie na imprezę oraz za osoby które nie przybyły ( ilość rezerwowanego sprzętu była większa niż faktyczna ilość grających).

 


 

KROK 3: Stawić się w Paintball Tychy punktualnie ! Nie stawienie się po upływie 30 minut od rezerwowanego terminu, wiąże się z anulowaniem rezerwacji i utratą zadatku.


 

 

Rozgrywki paintballowe dla każdego

Wykorzystaj swój wolny czas i spędź go aktywnie wraz z całą rodziną. Imprezy paintballowe na Śląsku są zorganizowane w taki sposób, że mogą się tam już bawić ośmioletnie dzieci. Paintball w Katowicach to aktywna rozrywka dla każdego, a ponadto możesz sam wybrać miejsce na grę. Umów się na paintball w Gliwicach z rodziną i urządźcie zawody. Takie współzawodnictwo na pewno okaże się świetną zabawą, a przy okazji wszyscy spędzicie miło czas na świeżym powietrzu. Odpowiednio przygotowane pole do gry w paintball oraz sprzęt bezpieczny dla każdego, dadzą Wam możliwość przyjemnej i bezpiecznej zabawy przez cały dzień.