Strona główna > Aktualności > Zrób rezerwację szybko i sprawnie!

Zrób rezerwację szybko i sprawnie!

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, aby ułatwić sposób rezerwacji imprezy paintballowej - postanowiliśmy umieścić na stronie głównej, prosty i intuicyjny system rezerwacji.

Aby zarezerwować interesujący nas termin, prosimy wypisać wszystkie informacje,tak aby kontakt z Państwem nie był w żaden sposób utrudniony.

Jak każda firma zajmująca się organizacją imprez plenerowych/integracyjnych, wprowadziliśmy system "zadatkowania imprezy".

Na czym polega system "zadatkowania imprezy"?

Po wykonaniu rezerwacji (poprzez system rezerwacji, telefon lub komunikatory internetowe), my - jako organizatorzy, kontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia większej ilości szczegółów dotyczących zabawy,
między innymi ilości osób, godziny rozpoczęcia imprezy, przygotowania ogniska itp.

Wysokość zadatku jest stała i wynosi 15 zł od rezerwowanego kompletu sprzętu (np. zadatek dla grupy 10 osobowej, wynosić powinien 150 zł)

Zadatek przechodzi na poczet imprezy. Oznacza to, że klient płaci kwotę pomniejszoną o kwotę zadatku (np. Pakiet MINI 40 zł - 15 zł zadatku)

W przypadku gdy grupa rezerwowała 10 kompletów, a na imprezę stawia się grupa mniejsza o pewna ilość osób, kwota zadatku wysokości 15 zł / komplet za przygotowany, a niewykorzystany podczas zabawy sprzęt, nie podlega zwrotowi - poniesiony koszt przygotowania zabawy.

Podczas gdy aura nie pozwala na przeprowadzenie imprezy (deszcz, śnieg, mokre i grząskie podłoże) grupa może wybrać jedną z dwóch opcji:

1.  Zwrot zadatku.

2.  Zamiana terminu na inny odpowiadający grupie.

3. Wyjazd na paintballową halę w Żorach (+10zł do pakietu startowego)

Prosimy także o zapoznanie się z naszym regulaminem imprezy, umieszczonym w dziale OFERTA. (osoby niepełnoletnie proszone są o zabranie ze sobą regulaminu podpisanego przez rodzica lub prawnego opiekuna znajduje się on w dziale OFERTA.)